Materiały dydaktyczne dla uczniów "Mechanika" i "Rolnika"

prezentacje i ćwiczenia

Marzec 27, 2020

Zadania z amortyzacji – amortyzacja liniowa (1 TEp)

Jak zwykle – przed Wami załącznik z „instrukcją obsługi” czyli opisany wzór (wersja „łopatologiczna”) i dwa proste zadania.

Wszystko znajdziecie tutaj:zadania z amortyzacji

A teraz NAJWAŻNIEJSZE …

na podstawie Waszej aktywności podczas dnia muszę wpisać obecność. Zatem nie pozostaje nic innego jak:

• naładować telefon i ustawić w nim pocztę e-mail
  • zrobić zadania jeszcze dziś (to całe 15-20 minut „roboty”) na kartce – dużymi cyframi (nie musi to być wydruk, może to być zwykła kartka)
  • następnie ją podpisać
  • zrobić „słitfocię zadanka” tak aby cała kartka zmieściła się na jednym zdjęciu
  • następnie wysłać wiadomość e-mail z załącznikiem „słitfoci zadanka” wpisując w tytule „imię i nazwisko, ODG, zadania z amortyzacji” pod jedynie słuszny adres:

zbigniew_kluczkowski@wp.pl

Tak ja zaliczałem zadania na studiach. To bardzo proste i szybkie rozwiązanie – lepsze niż zapychanie dziennika. W razie pytań technicznych piszcie na „Fejsiku” – szybciej odpowiem bo dziennik zaczyna mieć demencję.